Bude letos tvoje fakulta

ta nejlepší?

O vítězství rozhodneš i ty!

Šest odvážných turnajů, jedno neuvěřitelné dobrodružství. Každý z vás má sílu udělat rozdíl. I ty jsi klíčovým členem své fakulty a jedině společně můžete dosáhnout vítězství. Souboj fakult ČVUT není jen o sportu, je to o vášni, nových zážitcích, zábavě a fakultní hrdosti. Toto je místo, kde můžeš být hrdým reprezentantem své fakulty a bojovat o slávu toho, že právě TVOJE fakulta je ta nejlepší! Ať už jsi fanoušek fotbalu, volejbalu, bowlingu, anebo chceš vyzkoušet něco úplně nového, letošní ročník Souboje fakult má aktivitu úplně pro každého. Každý ročník je plný vzrušujících okamžiků, sportovního ducha a přátelské rivality mezi fakultami a ani letošní nebude vyjímkou - ba naopak! Letošní ročník je doposud největší Souboj fakult v historii ČVUT. A právě tvá účast může udělat rozdíl a stát se posledním střípkem, který přinese vítězství a Rektorský pohár ČVUT právě tvojí fakultě.

6 unikátních soubojů

Ať už jsi trénovaný sportovec, nebo radši trávíš večery na Desítce, v letošním ročníku jsme si dali záležet s pestrým výberem aktivit tak, aby k vítězství své fakulty mohl přispět opravdu každý. Pro milovníky sportu je tu fotbal a volejbal, pro příležitostné závodníky je tu cross-campus běh Dejvicemi a turnaj halových aktivit a pro fanoušky piva a klidnější zábavy samozřejmě bowling. Zlatý hřeb celého souboje je však adrenalinový závod dračích lodí, kteřé si každoročně nenechá ujít nikdo!

Zde máš seznam s podrobnostmi o všech šesti turnajích:

Venkovní fotbálek na Strahově

• pátek 13.10.2023 15:00
  • koleje Strahov

Halové aktivity

• pátek 10.11.2023 15:00
  • koleje Podolí

Bowling

• čtvrtek 7.12.2023 15:00
  • Bowling Studentská menza

Halový volejbal

• pátek 8.3.2024 15:00
  • hala Pod Juliskou 4

Cross-campus běh

• úterý 16.4.2024 15:00
  • kampus Dejvice

Dračí lodě

• úterý 14.5.2024 11:00
  • loděnice Velká Chuchle

Jsi připraven bojovat za svoji fakultu?

Neomezený počet týmů!

Přihlásit se můžeš sám, nebo rovnou s celým týmem, na kterékoliv turnaje chceš. Můžeš na všechny, můžeš jen na jeden – kterých akcí se zúčastníš je jen na tobě. Za každou fakultu se může přihlásit kolik týmů chce! Vezmi alespoň 8 kamarádů, určete kapitána a prostě postavte tým, čím více vás bude, tím větší šanci má vaše fakulta na výhru. Ale cože, 8 kamarádů dohromady nedáš? Vůbec nevadí! Přihlas se sám za sebe a my ti tým sestavíme. Navíc kapitánem v takovém případě bude někdo z tvého fakultního klubu, anebo dokonce instruktor, kterého znáš ze zaČVUTění!

Nehledě na to, zda se přihlašuješ sám nebo s týmem, jediné, co musíš udělat, je vyplnit formulář níže a o vše ostatní se postaráme. Ty si to tam jen přijdeš užít! 🤩💙

Ale jen 9 výherních míst

Hodnocení funguje následovně: na každém turnaji soutěžíš o body pro svoji fakultu. Všechny týmy, které se turnaje zúčastní, budou seřazeny podle jejich výsledků a prvních 9 týmů získá body. Body se přidělují sestupně, první tým dostane 9 bodů, druhý 8 bodů a tak dále, až poslední dostane jeden bod. Aby to ale zůstalo spravedlivé, první budou body přiděleny prvnímu týmu za fakultu podle pořadí, a pak se bude pokračovat se všemi ostatními týmy navíc, opět podle pořadí v jaké se umístily, dokud se nepřidělí všech 9 míst.

Např. řekněme, že soutěží v nějakém turnaji týmy FSv 1, FSv 2 (dva týmy za FSv), FIT, MÚVS, FS 1, FS 2, FS 3 (tři týmy za FS), FA, FEL a FJFI – 10 týmů celkem. Týmy se umístí v pořadí 1. FSv 1, 2. FIT, 3. MÚVS, 4. FSv 2, 5. FA, 6. FS 1, 7. FS 2, 8. FEL, 9. FS 3, 10. FJFI.

Nejdříve dostanou body první týmy za fakultu, tzn. FSv 1 obdrží 9 bodů, FIT 8 bodů, MÚVS 7 bodů, FA 6 bodů, FS 1 obdrží 5 bodů, FEL 4 body a FJFI 3 body. Pak se pokračuje s ostatními týmy, tzn. FSv 2 obdrží 2 body a FS 2 obdrží 1 bod. Na FS 3 už nezbyly body, protože se umístili na 10. místě.

Všechny body získáné všemi týmy stejné fakulty se sčítají ze všech turnajů. Fakulta která získá nejvíce bodů vyhraje Pohár rektora ČVUT, který půjde přebrat tým, který přispěl nejvíce body. To ale není vše! Z každého turnaje budou tři nejlepší týmy odměněny věcnou odměnou. Co to bude si zatím necháme pro sebe, ale věříme, že zklamaní určitě nebudete, ba naopak 😏 😉

Nejlepší tým vyhraje

Pohár rektora ČVUT

A kromě toho věčnou slávu za svoje jedinečné vítězství!

Tak nad čím ještě váháš?!

Tvoje fakulta tě potřebuje! Přihlas se na turnaj, který tě nejvíc zaujal, nebo třeba na všechny! Vše ostatní už zařídíme my. Ty si to jen přijdeš užít 💙